Dolgozz a digitális fogászat vezető rendelőjében recepciósként!

Nyugodt körülmények, az orvosok a „földön járnak”, mosolygós és jókedvű csapat, fix, átlátható beosztás – ezt kínáljuk a teljes digitális munkafolyamattal működő Hindentnél!

Miért érdemes a Hindentnél dolgozni?

  • A csapat összetartó, az orvosok kedvesek, a földön járnak
  • Rendszeresen végzünk elégedettségi felmérést a csapattagok között, és meg is teszünk mindent, hogy otthonosan érezzék magukat nálunk
  • Stabil anyagi háttér, nincs nyomás a munkavállalókon
  • Piacképes, bejelentett munkabér
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Fix beosztás, mely tervezhető és előre látható
  • A fogorvosi munkafolyamat teljesen digitalizált és házon belüli laborral működik, így az ehhez kapcsolódó ügyintézés egyszerű, átlátható, problémamentes

Mit kell tudj rólunk?

A Hindent alapítója Dr. Hinora Csaba, aki feleségével, Ari Zsuzsival irányítja a rendelőt. Négy széken dolgozunk Budapest belvárosában, a Mammut bevásárlóközpont szomszédságában. Nagyon fontos nekünk, hogy a páciensek mosolygós, jókedvű, ugyanakkor profi csapattal találkozzanak. Őszintén érdekel minket a pácienseink sorsa, nem ítélkezünk, nem mondunk véleményt. Bárki bármilyen problémával érkezik hozzánk, őszintén megnyílhat előttünk és mi nem a problémát és annak okait mérlegeljük, hanem azt, hogy hogyan tudunk segíteni. A csapaton belül egymás irányába is így viselkedünk.

Recepciós állás a második kerületben, Széna térnél található Hindent magánfogászati rendelőben.

Nézd meg, mit mondanak rólunk a pácienseink:

Mik lesznek a feladataid?

Páciens koordinátorként Te leszel a rendelő arca, az első benyomás, akivel a páciens találkozik. Ezért nagyon fontos, hogy szeress emberekhez kapcsolódni, beszélgetni és legyen pozitív a kisugárzásod. Ez a legfontosabb, ezen túl pedig többek között a következőkkel kell majd foglalkozz:

  • időpontfoglalás
  • páciens kapcsolatok irányítása
  • telefonkezelés
  • pénzügyi adminisztráció, számlázás
  • orvosokkal kapcsolattartás

Neked szól ez a pozíció, ha a következők Rád jellemzőek:

  • vidám vagy és mosolygós
  • szeretsz az emberekkel foglalkozni
  • beszélsz angolul
  • kedves vagy
  • van fogászati tapasztalat (előny)
  • dinamikus személyiséged van
  • szeretsz szervezni és átlátsz alapvető rendszereket
  • ismered az Excelt

Mennyi az annyi?

És az egyik legfontosabb kérdés: mennyit lehet ezzel keresni? Főállású munkatársat keresünk, napi 8 órában, 8 órás bejelentett munkaviszonnyal. A fizetés megegyezés szerinti a tapasztalatodtól, alkalmasságodtól függően, de mindenképpen versenyképes!

Jelentkezz az állásra, tölts ki az űrlapot és írd le néhány mondatban, hogy miért keltette fel az érdeklődésed a hirdetésünk!

+36 30 259 1002

Sürgősségi fogászati probléma esetén hívjon minket!

Egyéb, tervezett fogászati beavatkozás vagy egy esedékes fogászati kontroll esetén kérjük, használja online időpontfoglaló űrlapunkat.

Időpontfoglalás

Fogászati kisokos

Tudjon meg többet arról, hogyan őrizheti meg szép fogsorát minél tovább!