Dolgozz a digitális fogászat vezető rendelőjében fogászati asszisztensként!

Nyugodt körülmények, az orvosok a „földön járnak”, mosolygós és jókedvű csapat, rugalmas, átlátható beosztás – ezt kínáljuk új asszisztens csapattagunknak a teljes digitális munkafolyamattal működő Hindentnél!

Miért érdemes a Hindentnél dolgozni?

  • A csapat összetartó, az orvosok kedvesek, a földön járnak
  • Megteszünk mindent, hogy otthonosan érezzék magukat nálunk
  • Stabil anyagi háttér, nincs nyomás a munkavállalókon
  • Piacképes, bejelentett munkabér
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Rugalmas, átlátható beosztás
  • A fogorvosi munkafolyamat teljesen digitalizált és házon belüli laborral működik, így az ehhez kapcsolódó feladatok egyszerűek, átláthatóak, problémamentesek.
  • A szakmai tapasztalat előny, de ha lelkes pályakezdő vagy és hosszútávban gondolkodsz, minden támogatást megkapsz tőlünk

Mit kell tudj rólunk?

A Hindent alapítója Dr. Hinora Csaba, aki feleségével, Ari Zsuzsival irányítja a rendelőt. Négy széken dolgozunk Budapest belvárosában, a Mammut bevásárlóközpont szomszédságában. Nagyon fontos nekünk, hogy a páciensek mosolygós, jókedvű, ugyanakkor profi csapattal találkozzanak. Őszintén érdekel minket a pácienseink sorsa, nem ítélkezünk, nem mondunk véleményt. Bárki bármilyen problémával érkezik hozzánk, őszintén megnyílhat előttünk és mi nem a problémát és annak okait mérlegeljük, hanem azt, hogy hogyan tudunk segíteni. A csapaton belül egymás irányába is így viselkedünk.

Fogászati asszisztens állás a második kerületben, Széna térnél található Hindent magánfogászati rendelőben.

Nézd meg, mit mondanak rólunk a pácienseink:

Mik lesznek a feladataid?

  • Általános fogorvosi ellátáshoz történő asszisztencia
  • Szájsebészeti és fogpótlásokhoz történő asszisztencia
  • A rendelő előkészítése és a rendelés utáni megfelelő átadása a kollégádnak
  • Pácienskommunikáció és a Hindent viselkedéskódexének betartása
  • Dentálhigiéniai kezelésekre lehetőséget biztosítunk
  • További plusz feladatokat vállalhatsz majd magadra idővel, melyet az elismerés mellett plusz jövedelemmel is szívesen támogatunk (marketing feladatok, rendelői adminisztráció stb.)

Hogyan közelíthető meg a rendelő?

Rendelőnk 1-2 perces sétával elérhető a Széll Kálmán térről, ahol számos busz, villamos és az M2 metró is közlekedik. Ha pedig autóval jönnél, a rendelő környékén, az utcán parkolhatsz, bár az díjköteles!

Mennyi az annyi?

És az egyik legfontosabb kérdés: mennyit lehet ezzel keresni? Főállású munkatársat keresünk, napi 8 órában, 8 órás bejelentett munkaviszonnyal. A fizetés megegyezés szerinti a tapasztalatodtól, alkalmasságodtól függően, de mindenképpen versenyképes. Netto 370- 450 ezer forint között kereshetsz csak az asszisztálásért a további bónuszok nélkül!

Jelentkezz az állásra, küldd el önéletrajzodat az info@merjenmosolyogni.hu e-mail címre, és írd le néhány mondatban, hogy miért keltette fel az érdeklődésed a hirdetésünk!

+36 30 259 1002

Sürgősségi fogászati probléma esetén hívjon minket!

Egyéb, tervezett fogászati beavatkozás vagy egy esedékes fogászati kontroll esetén kérjük, használja online időpontfoglaló űrlapunkat.

Időpontfoglalás

Fogászati kisokos

Tudjon meg többet arról, hogyan őrizheti meg szép fogsorát minél tovább!